قوانین و مقررات

تمامی محصولات در فروشگاه نانو محیط پارس توسط خود شرکت عرضه شده و بدون واسطه است . از این رو شما می توانید با خیال راحت و تضمین بالا از طرف ما محصولات خود را در سایت سفارش دهید و یا قبل از ثبت سفارش از طریق بخش تماس با ما با شرکت در ارتباط باشید .

حریم خصوصی

در بخش پنل کاربران اطلاعات کاربر قابل مشاهده است , از این رو در انتخاب رمز عبور مناسب و قوی و حفظ آن کوشا باشید . تمامی اطلاعات ثبت شده توسط کاربران مانند شماره تلفن , آدرس و … توسط بانک های اطلاعاتی قدرتمند سرورهای شرکت محافظت شده و دسترسی به آن برای اهداف تبلیغاتی و شخصی شرکت ها ذی ربط غیر ممکن است .

آرم اختصاصی

در نظر داشته باشید که فروشگاه نانو محیط پارس تحت لوگولوگو شرکت نانو محیط پارس   و       لوگو شرکت نانو محیط پارس    فعالیت داشته و با آدرس های nanomohit.com و nanomohit.ir در دسترس است . از این رو مسئولیت خرید از سایت های دیگر با نام مشابه به عهده مشتری بوده و شرکت نانو محیط پارس هیچگونه مسئولیتی در این امر ندارد .

نکته : از سپردن اطلاعات کارت بانکی خود به افراد ناشناس  برای طی کردن روند پرداخت سفارش جدا خودداری کنید .

ارسال محصولات

روند ارسال محصولات در روزهای کاری بسته به نوع محصول بوده و زمان آن بعد از ثبت سفارش یا تماس با ما برای احراز شهر شما قابل محاسبه است .

در هر قسمت از فرآیند انتخاب محصول مناسب تا ثبت سفارش کالا می توانید از طریق بخش تماس با ما با شرکت تماس گرفته تا کارشناسان فروش شما را راهنمایی کنند .

با تشکر